1 Durdurmak Şart Oldu!

Durdurmak Şart Oldu!

0

Reis, çok zor durumda! Televizyon canlı yayınında, halk oylamasında olmayan maddeleri varmış gibi konuşmaya başladı.
Anayasa değişikliği teklifinde, Cumhurbaşkanı adayı olabilmenin yollarından biri de 100 bin imza toplamaktır. Erdoğan bu maddeyi “Topla 100 bin imzayı ülkeyi seçime götür” diye çarpıttı!
Hayretler içinde izledim!
Reis hınç dolu bir tavırla her tarafa saldırıyor. Allah ıslah etsin!
Reis, kime niçin kızar? Gerçeği beraberce arayalım mı?

Almanya’ya neden bu kadar hınç dolu bileniniz var mı?

– “Dürüst Delikanlı”, “Haram Yemez”, “Müslüman Adamdır, “Hırsızlık yapmaz çalmaz, çaldırmaz” biri olarak kendisini tanıtırdı!
Deniz Feneri e.V derneğindeki dolandırıcıların peşine düşen Alman Savcıları ve Alman Polisleri hırsızları yakaladılar. Hırsızlar, çaldıklarını itiraf ettiler ve patron yani reis Ankara’da dediler.
Alman Yargısının elinde, hırsızlık paralarının Türkiye’ye nasıl ve kimler tarafından götürüldüğünü, kimlere nerede teslim edildiğini anlatan yeminli ifadeler var.
Almanlar işte bu “Dürüstlük Balonunu” patlattılar. Üstelik Türk Savcı, “Hırsızlar İmparatoru” etiketini alnının ortasına yapıştırdı!
Almanlara (O) kızmasın da kim kızsın be arkadaş? Elinden gelse Hitler’i diriltip, yeniden Almanya’nın başına geçirecek…

Amerika’ya neden öfke dolu bileniniz var mı?

-Paraları koyacak, saklayacak yer kalmayınca bir kısmını yabancı bir ülkedeki “Gizli Hesaplara” yatırdı.
Eskiden bin doları bir arada göremeyen arkadaş, ABD ve İsrail istihbaratlarının isterlerse, dünyada dolaşan bir tane 50 Doların bile kaynağını bulacaklarını elbette ki bilmiyordu!
ABD’ye verdiği bir sözü (!) tutamayınca, Büyükelçi ziyaretine geldi! Kalkarken masaya bir dosya bıraktı. Dosyayı okuyunca hücceten göçüp gidecekti! Dosyada gizli hesapların dökümü vardı!
Amerikalılara (O) kızmasın da kim kızsın be arkadaş? Elinden gelse tüm Kızılderilileri silahlandırıp soluk benizlilerin üzerine saldırtacak!

Putin’e niçin kızar bilir misiniz?

– Adam istihbaratçı, cin gibi! Yakın dövüş uzmanı, siyah kuşak yedinci benek! Kışın buz gibi suya çıplak girer. Sudan çıkar, ıslak-ıslak ava gider attığını da vurur! Döner gelir, iki metrelik Boz Ayı ile güreşir!
Putin, yola çıktığı hiçbir arkadaşını satmamış. “Kardeşlik Hukuku” ile bağlı olduğu, “Abi” dediği kimseyi kovalamamış. Dans etmesini, piyano çalmasını bilir…

Reis bunlardan hangi birini yapabilir?
Ata bineyim dedi, at onu 10 saniye sonra sırtından attı!
Putin’e (O) kızmasın da kim kızsın be arkadaş? Elinden gelse Şeyh Şamil’i diriltip, Putin’e haddini bildirecek!

Esad veya Esed’e neden kızar bilen var mı?

– İlk başta her şey dört dörtlüktü. İki kardeş gibiydiler. Aynı suya girip yüzmeler, aynı şerbetten içmeler, beraber pozlar verip dünyayı çatlatmalar vardı. Yengeler bile mutluydular!

Birlikte çiğdem çitlemek, küçük parmak kalınlığında yaprak sarmalar sarmak, sarayın merdivenlerinde oturup dedikodu yapmak günlük işlerdendi!

Bizim ki, Esed’e “Ne istediyse verdi.” Karşılığında İslam dünyasının Halifesi olmak istediğini, kendisini desteklemesini istedi!
İşte hain Esed’in gerçek yüzü o zaman ortaya çıktı!

Destek olmadığı gibi, sürekli köstek oldu! Şam’daki Emevi Camisinde namaz kılmasını engellemek için türlü iftira attı! Yok Camiye ayakkabı ile girmişlerde, kızlı-erkekli doluşmuşlarda, neler neler!

stelik 3 Milyondan fazla Suriyeliyi bize kakalayıp, Reis’i para açısından zora soktu! Bu kazığın maliyetinin şimdilik 25 milyar doları aştığı söyleniyor!

Esad-Esed’e (O) kızmasın da kim kızsın be arkadaş? Elinden gelse Fırat ve Dicle’nin suyunu kesip onların kökünü kurutacak!
Reis’in kızdığı daha çok kişi var! Yakında yazacağız!

 
Rifat Serdaroğlu, 11 Mart 2017

yorum

Yorumlar kapalı.