1 Suriye’ye askeri müdahale hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar2 yorum

  1. suriye ne kadar kardeş ülke sannetmiyorum kardeş değiller ama iç meselelere karışmamız lazımdı gelenleri bile almamalıdık. avrupa ve diğer ülkelere gönderilmelidi yarın bir gün bizlere ihanet etmeyecekleri ne malum

  2. ABD ve onun masa olarak kullandigi Turkiye bu güne kadar hiçbir ülkeye demokrasi ve barış getirmediği gibi bu ülkeleri kaos içerisinde katliamlarla baş başa bıraktı. Irak icinde gecmiste kimyasal silah kullandi bahanesiyle Muslumanlari katlettiler. Amerikan askerlerinin neler yaptigini basindan okuduk gorduk.
    Afganistan, Irak, Mısır ve Libya gibi daha birçok Müslüman ülkenin bunun en iyi örnekleri Suriye’nin iç meselesine karışmamız ülkemizde terör saldırılarına sebep olmuştur. Suçsuz yere Türk vatandaşları Suriye kaynaklı ölmüştür. Suriye’de Müslüman kardeş kanı akıtılmaktadır. Suriye’de bu kadar kan dokulmesine Turkiye’nin yuzde ellisinin Basbakani katki saglamistir. Ulkemizde muhalifleri besleyip ABD destekli yardimlariyla daha cok tahrik ve kan dokulmesine sebep olmustur. Suriye muhaliflerine yardim yapilmasaydi bu is bu kadar uzamazdi ama buyuk vampirle yavru vampirler kana susamis olduklarindan durumu koruklediler. Simdi savas naralari atiyorlar. Buyuk cogunlugun komsularimizla baris icinde yasamamizi istediklerinden eminim. SAVAS ISTEMIYORUZ, SAVASA HAYIR.