1 Başbakan Ahmet

Başbakan Ahmet

3

 

Son Türk Devletinin kurucusunu anarken, kendisine 24 Kasım 1934 tarih ve 2587 sayılı kanunla TBMM tarafından verilen  ATATÜRK soyadını söylemeyen kişilerin, makamları ne olursa olsun, bundan böyle bu sütunlarda soyadları kullanılmayacaktır.

Başbakan Ahmet, kafamıza takılan bazı sorular var. Yanıt vermeniz ricasıyla!

Başbakanlık Başdanışmanı yaptığınız Etyen Efendinin size ve hükümetinize çok yakıştığını, mumla arasanız Türk’e ve Türklüğe bu kadar düşman olanını bulamayacağınızı bilmenizi isterim! Meğerki rast gele…

-“Dersim, modern bir Kerbela’dır, dediniz. Lütfen bu sözünüzü açınız ve ne demek istediğinizi, net olarak hiç lafı gevelemeden anlatınız.

Büyük Atatürk ve Cumhuriyet Kurucularını ne ile itham ediyorsunuz?

Sizce Dersim bir Kerbela olduğuna göre, AKP Hükümetlerinin sizin ve Cumhurbaşkanı Recep tarafından desteklenen ABD’nin IRAK işgali sırasında,

1,5 Milyon Müslümanın öldürülmesine, on binlerce Müslüman Kadının tecavüze uğramasına, on binlerce çocuğun öldürülmesine ne diyeceğiz?

 •  Sizce Dersim bir Kerbela olduğuna göre, PKK Narko-Terör örgütü tarafından 54 bin insanımızın katledilmesine ne diyeceğiz? PKK Narko-Terör örgütünün yetkilileri ile kucak-kucağa olmanıza ne diyeceğiz?
 •  Dönemin Başbakan’ı Recep ve hükümeti sırasında Uludere’de 34 vatandaş bombalanarak öldürüldü. Siz de o hükümetin üyesi idiniz!

Dersim bir Kerbela ise, sizin Uludere’de yaptığınız nedir?

Bakın Başbakan Ahmet;

Siz Yezidi yanlış yerde arıyorsunuz. Cumhuriyetin kurucularında, Atatürk’te Yezidi boşuna aramayın, bulamazsınız.

 • Yezidi Madımak ’ta, insanları diri-diri yakanların arasında arayın!
 • Yezidi, Irak’ta Müslüman kadınlara tecavüz eden, Kuran-ı Kerimi postallarıyla ezen Amerikan Askerleri için “İnşallah sağ salim evlerine dönerler” diye dua edenlerin arasında arayın!
 • Yezidi, Reyhanlı’da 54 insanlarımızı bomba ile parçalayıp öldüren canilere destek verenlerin arasında arayın!
 • Yezidi, insanların kafasını kesip öldüren IŞİD canilerine silah-para verenlerin arasında arayın!
 • Yezidi, Soma’da 301 canı para uğruna toprağa gömenlere, ihalesiz maden ocağı verenlerin arasında arayın!
 • Yezidi, Ermenek’te- Gezi’de çocuklarımızı öldüren ve kör eden kara vicdanlıların arasında arayın!
 • Yezidi, Kerkük- Musul- Telafer de Türkmenlere katliam yapanlara “Kırmızı Halı” döşeyip, “Onur Konuğu” ilan edenlerin arasında arayın!
 • Yezidi, milletin parasıyla ve mahkeme kararlarını takmadan kaçak saraylar yapanların arasında arayın!
 • Yezidi, “Cumhuriyet Döneminde de Soykırım yapıldı” diyen ve danışman yapığınız hainlerin arasında arayın!

Bakın Başbakan Ahmet;

Alevi vatandaşlarımız için Atatürk, Alinin ruhunun onda tecelli ettiği kişidir.
Türk Milleti olarak bizler Muaviye’yi de, onun atadığı Yezidi de iyi biliriz.
İngiliz casuslukları kesinleşmiş Seyit Rıza’yı da İskilipli Atıf Hocayı da iyi biliriz.
Devletin başına geldikten sonra dünyanın en zengin siyasetçisi olanı da, Müslümanların sadaka paralarını dolandıranları da biliriz.
Haram sofrasında oturup, haram havuzunda yüzenleri de, hırsızlık paralarını oğluyla sıfırlarken polis kameralarına yakalananları da biliriz.

Siz Başbakan Ahmet olarak, Cumhuriyeti kuran yüce insanlara iftira edeceğinize, etrafınızdaki hırsızlık ve yolsuzluklara bir bakınız! Sizin haberiniz olmadan Bakanlar Kurulundan karar çıkıyor, siz uyuyorsunuz. (Yırca Köylülerinin arazilerinin kamulaştırılıp, 17/25 Havuzcusu Kolin İnşaata verilmesi)

Değerli Okurlar;

İşte AKP kafası budur. Bunlar utanmadan giderler Büyük Atatürk’ün huzurunda “SAP” gibi dururlar, ama arkadan Cumhuriyetin Kurucularına Yezit derler!

İşleri güçleri, Cumhuriyeti-Ulus Devleti karalamak, ülkeyi kargaşaya götürüp, Anadolu İslam Devletini kurmaktır!

Bu iktidar tez zamanda demokratik yolla gönderilmelidir. Bunların işbaşında kaldıkları her gün, ülkeye zarardır…

Sağlık ve başarı dileklerimle

Rifat Serdaroğlu, 12 Kasım 2014

 

 

yorum

Yorumlar3 yorum

 1. ONLARIN DERTLERİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YIKIP OSMANLI DÖNEMİNİN VAHDETTİN VE DAMAT FERİT DÖNEMİNİ GETİRMEK.İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARA TESLİM ETMEKTİR. AMA ALLAHIN İZNİYLEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ TÜRK MİLLETİ VE TÜRK DEVLETLERİ SONSUZA DEK VAROLACAKTIR. SEVGİ VE SAYGILARIMLA,

 2. Sayın Serdaroğlu siz buradaki yazınızla Kukla Başbakan Ahmet’e Türkiye’deki yezidilerin kimler olduğunu açıklamaya çalışıyorsunuz. Bence onların elebaşısı Tayyip militanları ise Akp li Bakanlar Milletvekilleri İlçe başkanları ve Akpye destek veren bütün soysuzlardır. Ahmet masummuki siz onu uyarma gereği duyuyorsunuz. Yezitlerin elebaşlarından biriside Ahmettir. Artı bu yezitleri Demokratik yollardan giderlerse sadece hapis cezasıyla kurtulurlar. Bunlar Vatana ihanetten yargılanıp idam edilmesi gerekir

 3. “BENİ İNKÂR EDECEKSİNİZ. HATTA BÜHTANLA YAD EDECEKSİNİZ. HİNT’E, YEMEN’E VE MISIR’A GİDEN FİKİRLERİM, ORADA FİLİZLENEREK GELİP SİZİ BOĞACAKTIR.” MAREŞAL GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

  Dünya,hızla yeni bir kutuplaşmaya giderken emperyalizm karşıtı bütün Arap liderleri demokratikleştirme yalanıyla devriliyor.Türkiye,AB ve ABD ile yeni ittifaklar kurduğu sürece bataklıktan çıkamayacak.