1 Hakkımızda

Hakkımızda

(For English click here: http://en.turkiye.net/about-us/  )

1996 yılından beri dünyanın 95 ülkesinden Türkleri ve Türk Dostlarını bir araya getiren Turkiye.Net şimdi Facebook ve Twitter’de de faaliyette.

Değişik bakış açısı içeren yazılarımızı ANASAYFA dan izleyebilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti’ni bağımsiz olarak kuran, değişik etnik grupları, değişik inançları tek bir bayrak altında toplayan, kişisel dini inançları devlet idaresi dışında tutan, ülkemizin sınırlarını belirleyen Atatürk‘ü ilham kaynağımız olarak alıyoruz.
Birlik, egemenlik, refah, huzur ve medeniyete katkıda bulunacak herkesin fikirlerini serbestçe tartışmaya açık olan bir toplumsal yapıyı destekliyoruz.

Logomuzda, Laik ve Demokrat bir Türkiye yazısı yer alır.

Burada yayımladığımız yazıları sizlerden ve bazı yazarlardan alıyoruz. Amacımız değişik, ilginç düşünceleri ve yazıları sizlere iletmek.

Ne bir kimsenin propagandasını yapıyoruz, ne siyasi bir partiye bağlıyız, ne hükümet taraftarıyız, ne de belli bir görüşü savunma misyonumuz var. Sitemizde Karşıt – Yandaş – Alternatif olarak bölümler yer alır, buralarda değişik görüşler sizlerin okuması için yayımlanır. Hiçbir şekilde bu görüşleri savunuyoruz anlamına gelmez. Bizim savunduğumuz Türkiye, yukarıda belirttiğimiz Türkiyedir.

Bunları yaparken hiçbir maddi kazancımız ve beklentimiz yoktur. Gönüllüler olarak çalışıyoruz.

-“Nasıl olur da Turkiye Net filancanın yazısını veya videosunu yayımlar?
Biz bir yazı yayımladıysak mutlaka o yazıyla hemfikir olmamız beklenemez. Bazen karşıt fikirleri de sizlerin yeknesak düşünceden kurtulup, uyuşmadığınız bir düşüncenin taraftarları nasıl düşünüyor diye okumanız için yayımlıyoruz. Bizi bunun için suçlamak, demokrasinin sindirilmemesinden ileri gelir.

Telif Hakları ve Yazıların Mesuliyeti

Turkiye Net bir platformdur.
İlkelerimize ve saygı kurallarına uyan yazılar ve eserler (yazı, resim, çizim, video, ses, müzik vb) burada yayımlanır. Eserlerin sorumluluğu sahiplerine (yazar, çizer, sanatçı vb) aittir.
Burada yayımlanan eserlerin yayın hakları eser sehipleri tarafından süresiz olarak Turkiye.Net ve Turkiye.Net e bağlı yayın organlarında  yayımlanması için Turkiye.Net’e verilmiştir.
Eser sahipleri bu eserlerin kendilerine ait olduklarını taahhüt ederler.
Burada yayımlanan eserlerin başka yerde yayımlanmaları hem Turkiye.Net hem de eser sahiplerinin yazılı izinleri olmadan yasaktır.

Katkıda Bulunmak

Görüşünüz ne olursa olsun siz de bize:

  • katkıda bulunmak
  • gönüllü çalışmak
  • maddi destek vermek (masraflar için)
  • yazı yazmak
  • eserlerinizi yayımlamak

istiyorsanız webmaster@turkiye.net adresine email yollayınız.

Biz hiçbir medya kuruluşu, hiçbir patron veya siyasi yapı tarafından desteklenmiyoruz.

 

Turkiye.Net hakkında yayımlanmış bir yazı:

https://turkiye.net/gorusler/alternatif-bakis-gorusler/turkiye-net-akp-karsiti-midir-nedir-ne-yapmak-istiyor/

 

Twitter adresimiz: @TurkiyeNoktaNet

Facebook adresimiz:  https://www.facebook.com/TurkiyeNoktaNet