1 Başımız Büyük Belada

Başımız Büyük Belada

0
  • Bir ülkeyi yöneten kişiler karanlık ve gizli ilişkiler içine girerlerse, bu tarz insanlarla içli-dışlı olurlarsa hem ülkelerinin hem de kendilerinin başlarını belaya sokarlar!
  • Bir insanın hayat boyu dostluk kurduğu kişiler, bizlere o kişinin karakter yapısı hakkında gerçeğe yakın bilgileri verir!
  • Ülkeyi yöneten kişilerin her çeşit ilişkileri incelenebilir, çünkü kamunun bilgi edinme hakkı vardır. Bu, yönetenlerin özel hayatıdır diyerek engellenemez.

Çünkü ülkeyi yönetenler, şeffaf ve hesap verebilir olmalıdır…

Bu üç doğrunun ışığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dönem-dönem yaşadığı ilişkiler- dostluklar incelenmelidir. Hele bu ilişkiler hepimizin başına bela oluyorsa!

İranlı Mehdipur (Humeyni’nin Türkiye Ajanı)

Erdoğan’ın, kapatılan Milli Selamet Partisi Beyoğlu İlçe Gençlik Kolu Başkanı ve MTTB Tiyatro Kolunda çalışırken ilişkide olduğu kişi. Çok sayıda “Akıncı Genci” İran’a götürüp, Humeyni rejiminin Türkiye’ye ihracı için eğiten kişi!

Gülbettin Hikmetyar (El-Kaide Terör Örgütü Liderlerinden)

Erdoğan’ın MSP İstanbul İl Gençlik Kolu Başkanı iken, dizinin dibinde yere oturacak kadar saygı duyduğu ve bağlandığı kişi!

Suudi Kral Abdullah (Vehhabiliğin temsilcisi-İslami Terör Örgütlerini destekleyen kişi)

Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan, Suudi Kralını kaldığı otelde ziyaret edip, T.C Devletinin protokol kurallarını ve saygınlığını ayaklar altına aldılar! Şimdiye kadar hiçbir Cumhurbaşkanı ve Başbakan, kendi ülkemizde bizim protokol kurallarımıza uymayan bir yabancı konuğu otelinde ziyaret etmedi!

Yasin El-Kadı (El-Kaide’ye maddi destek sağladığı için varlığına el konan kişi)

Bu kişi Türkiye’de çok sayıda ihale aldı. Erdoğan’ın “Hayırsever” biridir, ben ona kefil olurum dediği kişi! Türkiye’de başlayıp bitirdiği bir yatırımı yok!

Sami Ofer (Ofer Grup ve Kuzey Irak’taki Mızrahi Bank’ın sahibi)

Erdoğan Başbakan iken Ofer’le görüşmedim, dedi. Aynı gün bir defa görüştüm, dedi. Daha sonra servis asansöründen içeri aldırıp defalarca görüştüğü belirlendi. (A. Şener) Ofer, “girdiğim ülkedeki siyasetçileri para ile maymuna çeviririm” diyen Kürt Yahudisi idi!

Şeyh Tamim (Katar Emiri)

Dünyanın en zengin adamlarından biri. Erdoğan onlarca defa onu ziyaret etti, Emir ise 11 defa Türkiye’ye geldi. Erdoğan, Emirin can güvenliğini sağlamak için binlerce vatan evladını “Koruma” olarak Katar’a gönderdi, hiçbir yasal zorunluluk ve ülkemiz çıkarına bir şey olmamasına rağmen!

Barzani (Dededen-Babadan eşkıya, Türk düşmanı, PKK hamisi)

Erdoğan’ın AKP Kongresinde “Onur Konuğu” ilan edip, “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye alkışlattığı Türk Düşmanı!

Reza Zarrab (ABD’de tutuklu İranlı)

“Memurun ve orospunun bahşişini baştan vereceksin” diyen İranlı dolandırıcı!
Erdoğan’ın “Hayırsever” dediği, televizyonlara çıkartıp “Türkiye’nin cari açığının %15 ini ben karşılıyorum” diyen sahtekâr. Önümüzdeki günlerde tüm ülkenin başını feci ağrıtacak şeyleri açıklayacak CIA itirafçısı!

Saad Hariri (Lübnan Başbakanlığından istifa edip, Suudi Arabistan’da kaybolan kişi)

Hariri ailesi, Erdoğan’ın çok yakın dostudur. Esad’la olduğu gibi ailece görüşürler. Türk Telekom’u değerinin çok altında aldığı iddia edilir. Dünyanın 548’inci zengini idi. Son zamanda ekonomik olarak battığı söylendi.
Şimdilik ortada yok. Suudilerin CIA’nın dediklerinden başka bir şekilde davranmalarının mümkün olmadığı kesin olduğuna göre Saad Hariri’nin yakında ortaya dökülecek itirafları başımızı çok kötü ağrıtacaktır…

Michael Flynn (Trump’un Ulusal Güvenlik Danışmanı- Lobi Şirketi sahibi)

Bu sepet, Rusya ile gizli anlaşmalar yaptığı için görevden alındı. ABD Savcıları peşine düştü. Olay Trump’a doğru gidiyor.
AKP, başka Lobi Şirketi kalmamış gibi bu kişi ile anlaşıyor ve milyonlarca dolar ödüyor. ABD Savcıları bu araştırma sırasında, Damat Bakan ile Dışişleri Bakanımızın Michael Flynn’a, Fethullah Gülen’i Amerika’dan kaçırması için 15 Milyon Dolar teklif ettiği iddiasına rastladılar. ABD saatiyle geçen cuma günü taa gece yarısına kadar başta NBC ve CNBC olmak üzere tüm haber kanalları canlı yayınlarında bu olayı tartıştılar!

Bizdeki sözde haber kanallarında tek kelime göremedik! Neden acaba?

Sırada, SADAT Kurucusu emekli General Adnan Tanrıverdi (Erdoğan’ın Başdanışmanı) ve Erdoğan için miting yapacak kadar seven Sedat Peker var!
Bolu ve Düzce’deki silahlı eğitim kamplarını, 15 Temmuz’da köprüde kimlerin insanlarımızın üzerine ateş ettiklerini önümüzdeki günlerde anlatırız!

Soru şu:

Türk Milletinden destek isteyen, bu desteği sağlamlaştırmak için Atatürk’e sığınmaya çalışanlar, şu sorulara net yanıt vermek zorundadırlar:

  • Sizin hiç adam gibi bir dostunuz yok mu?
  • Sizin çarpık ilişkileriniz yüzünden Türk Milleti neden sıkıntı çeksin?
  • Sarımsağı kiminle yediyseniz, gidin onunla ağlayın! Düşün artık bu milletin yakasından…

Sağlık ve başarı dileklerimle 13 Kasım 2017

Rifat Serdaroğlu

yorum

Yorumlar kapalı.