1 Astığı Astık, Kestiği Kestik

Astığı Astık, Kestiği Kestik

0

Fikrin bittiği yerde yumruklaşma yani kaba kuvvet ortaya çıkar!
Demokrasinin bittiği yerde ise diktatörlük başlar.

Bugünkü yönetimin dikta yönetiminden bir farkı var mı?
Anayasa’ya tamamen aykırı olan Kanun Hükmündeki Kararnamelerle TBMM devre dışı bırakılmış, Yargı emir altına alınmış, Türk Ordusunun gerçek komuta heyeti meslekten atılmış, Ordunun kaynakları kesilmiş, insan haklarının en önemlisi olan yaşam hakkı askıya alınmıştır.

CIA uşağı FETÖ ile 11 yıl beraberce ülkeyi yöneten, beraberce Türk Ordusuna kumpas kurduran, FETÖ’ne araziler, şirketler veren ve ne istedilerse verdiğini de itiraf eden Erdoğan ter temiz, Pür’i pak olacak, Cumhuriyet Gazetesi Savcılar tarafından FETÖ’ne yardım yataklık etmiş sayılıp soruşturmaya uğrayacak.
Yazarları-çizerleri-yöneticileri gözaltına alınacak, evleri aranacak, ha…

PYD lideri Salih Müslim’i Ankara’da kırmızı halılarda karşılayan ve iş birliği yapan, PKK lideri ile İmralı’da, PKK Avrupa Baronlarıyla Oslo’da toplantılar yaptıran, PKK’nın Kandildeki çakallarıyla devlet yetkililerini görüştüren, yanlış politikalar sebebiyle binlerce çocuğumuzun ölümüne sebep olan Erdoğan suçsuz, Cumhuriyet Gazetesi yazarları-çizerleri-sahipleri suçlu ha…

Binali Yıldırım’ın organize etmesiyle, devlete iş yapan müteahhitlerden avanta olarak 630 Milyon dolar toplanacak, bu haram paralarla alınan Gazeteler ihanetlerine devam edecek, iftira ve kin kusmaya devam edecekler, Cumhuriyet Gazetesi soruşturmaya tabi tutulacak ha…

Değerli Okurlar;
Bu olanların tek sorumlusu Erdoğan ve görevini yapmayan Yargı mensuplarıdır. Binali de Bakanlar da AKP Milletvekilleri de T.C Devletinin tarafsız olması gereken bürokratları da Saray tarafından esir edilmiş durumdadırlar. Haysiyetini aklını esir vermiş kişiden kime hayır gelir ki?

Bunların tamamı yok hükmündedirler. Erdoğan emreder, bunlar yapar.
Erdoğan, Türk Milletinin doğru haber almasını istemez. Muhalif basını baskı altına alıp, susturmak istemesi bundandır.

Yakında, seçimle gelinen tüm makamların tamamına Erdoğan atama yapmak isteyecektir.
Muhalefet Partileri bu uyuşuklarını sürdürürlerse, Erdoğan daha da ileri gidecektir…

Sayın Kılıçdaroğlu;
Önünüze kurşun attılar, Genel Başkan Yardımcınızı bacağından vurdular, siz hala gerçekleri göremediniz. Mafya, iktidarın koalisyon ortağı oldu!
Bu tarihi günde çok önemli bir görevle karşı karşıyasınız.
Önünüzde uygulayabileceğiniz iki yol var;

-Ya tüm Milletvekillerinizle birlikte TBMM’yi terk edip, adı “Demokrasi ve Özgürlük” olan bir halk hareketini başlatıp, diktaya baş kaldıracaksınız ve tarihi bir görev yapacaksınız!

-Ya da CHP’yi sıfırlayan Genel Başkan olarak tarihe geçeceksiniz!

Bahçeli mi?
O’nu ellemeyin! O şimdi Saray Muhafız Bölüğünde Asker. Yazıklar olsun…
Rifat Serdaroğlu, 01 Kasım 2016

yorum

Yorumlar kapalı.