1 Erdoğana oy = Bölünmeye oy

Erdoğana oy = Bölünmeye oy

0

Erdoğan’ın düşüncelerini, karakterini, namus anlayışını, helal ve haram uygulamasını, İslam’a bakışını, dünya görüşünü en iyi bilenlerin başında 35 yıllık dava arkadaşı ve akıl hocası Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak gelir. Tabiri caizse, “Erdoğan’ın ciğer röntgeni” bile onun elindedir.

Kamalak gibi Beyefendi bir adam, Erdoğan için şunları söyledi;

“Bu tür insanlar dünyada en acınası insanlardır. O elde edilen gelirler, o servetler kendilerinin alın teri değil, sattıkları davanın bedelidir.”

Ben Erdoğan ve Kamalak’ın müşterek davalarının ne olduğunu net olarak biliyorum. Kimse hayal görmeye, hem kendisini hem de insanları aldatmaya kalkışmasın. Türk Vatanına saygı duyan herkesin artık açık ve yüksek sesle konuşma zamanıdır.

Bunların davalarının hedefi “Federe İslam Devletidir.”

Kamalak demek istiyor ki; “Erdoğan, davamızı kullanarak önceliğini servet edinmeye verdi. Davamızın sonuca ulaşmasını geciktirdi. Haram paraya taptı!”

Yazının başlığını bilerek ve inanarak attım. Bakın;
-Günlerdir, Türkiye’de yayınlanan PKK gazetelerinde ve bazı Merkez Medya gazetelerinde şunu görüyoruz;
“Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına, Rojava denen bölgede IŞİD’e karşı savaşmak için çağrı yapılıyor, gazetelerde ellerinde silahlarla savaşmaya giden vatandaşlarımızın resimleri ile dolu.”

Erdoğan ve AKP Hükümetinden tek ses var mı?
Adama sormazlar mı? “Hoop arkadaş, sen ne çağrısı yapıyorsun? Kimi nereye gönderiyorsun? Burası çadır devleti mi? Senin çağrın üzerine, Suriye’ye savaşmaya giden TC Vatandaşları yüzünden Suriye, Türkiye’ye savaş açsa veya Türkiye Reyhanlı’da olduğu gibi bombalı eylemlerle karşılaşsa hesabını verebilecek misin? Türkiye Cumhuriyeti Devleti, her isteyenin dilediği yerde savaşmaya gideceği bir yer midir? Böyle devlet olur mu?

-Peki, Erdoğan’ın IŞİD denen sapık katillere karşı tavrı ne?
Adamlar Türk Devletinin Başkonsolosunu ve 80 vatandaşını kaçırıyor Erdoğan’dan tek ses var mı? Üstelik konu hakkında kamuoyunu aydınlatmak mahkeme kararı ile yasaklandı!
IŞİD, Musul yakınlarındaki Hz. Yunus Aleyhisselam’ın kabrini baltalarla param parça etti. İslam dünyasının liderliği iddiasında bulunan Erdoğan’dan,
Allah rızası için bir tek itiraz duyanınız var mı?

Devam edelim;
-İsrail, kaçırılan 3 genci için Filistin’e bomba yağdırıyor. Erdoğan sözüm ona Filistin’de ölenler için gözyaşı döküyor görünürken, İsrail tarafından desteklenen ve Türkiye’nin başına bela olacak Kürt Devletinin kurulmasını destekliyor, Filistin’i-Gazze’yi bombalayan uçakların yakıtını, Barzani ile birlikte veriyor.
– Erdoğan bir taraftan İsrail’e karşı konuşurken, diğer taraftan İsrail ile aramızdaki ticaret hacmini, tarihin en yüksek noktasına çıkarttı.
Nasıl tavır koymak bu? Bileniniz var mı?
-ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Philedelpia’da toplanan Amerikan Ortodoks Kilisesi Ruhban Meclisinde yaptığı konuşmada;
“Kıbrıs sorununu Erdoğan’la çözeceğiz” dedi. ABD Başkan Yardımcısı, Türkiye’nin Rusya-Suriye ve IŞİD yüzünden tehdit altında olduğunu söyleyerek; “ Erdoğan, Ada’daki fiili durumun ekonomik, askeri veya siyasi açıdan, çıkarına uygun olmadığını anladı” dedi.
Şimdi herkes kendine sorsun;
Erdoğan’ın Kıbrıs için ABD’ye ne sözler verdiğini bilen var mı? Muhalefet Partilerinin, TBMM’nin, Devletin birimlerinin Erdoğan’ın Kıbrıs politikasından haberleri var mı?

Peki, Türkiye tek kişinin elinde oyuncak mıdır? Böyle bir rezalet, hangi demokratik ülkede yaşanabilir?

Eğer Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilirse, Kürtçülerin baskısına dayanamayacak ve Güneydoğu’ya “Özerklik” verip Türkiye’den kopmalarına yol açacaktır.

Aynı Erdoğan, Kıbrıs’ı da hiç düşünmeden ABD’nin emrine sunacaktır.

İşte tüm bu durumlara son vermek Türk Milletinin elindedir.
Hesap gayet basittir. Kafa karışıklığına hiç gerek yoktur.
Erdoğan’a verilecek her oy, bölünmeye-parçalanmaya-küçülmeye-kargaşaya-yolsuzluklara verilecek oy’dur.

Hiçbir mazeret, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olmasını haklı çıkarmaz.

Tekrar ediyorum; Erdoğan’a verilecek her oy, Türkiye’nin birliğine-bütünlüğüne sıkılmış bir kurşundan farkı yoktur…

“VATAN” denen kutsalın ne olduğunu anlamamakta direnen, “canım benim param var dünyanın her yerinde yaşarım” diyen oğlaklara önerimiz şudur;

Vatansız kalıp, Türkiye’nin şehirlerinde dilenmekte olan Suriyelilere iyi bakın.
Bakın da VATAN demek neymiş, anlayın…

Sağlık ve başarı dileklerimle

17 Temmuz 2014

Rifat Serdaroğlu

 

yorum

Yorumlar kapalı.