1 Arınç İhsanoğlu’na Çalışıyor

Arınç İhsanoğlu’na Çalışıyor

0

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Erdoğan’ın kendisini defalarca azarlamasının, dışlamasının, bozmasının ve son olarak da istifasının Abdullah Gül tarafından önlenmesinin acısını, seçimlerde Ekmeleddin İhsanoğlu’na çalışarak çıkartıyor.

Eğer böyle olmasa, Arınç tecrübesinde biri seçim öncesi özellikle kadınların sinirlerini zıplatacak, onları Erdoğan’dan uzaklaştıracak sözleri üst üste tekrarlar mıydı?

Son günlerdeki birkaç manzarayı sizlere, haberin arkasını araştırarak anlatmak isterim.
-Göbeğine kadar sakallı- şalvarlı-ortaçağ karanlığından fırlamış bir sürü insan, İstanbul gibi bir dünya kentinin göbeğinde açıkça IŞİD çetesinin propagandasını yapıyor ve insanları “CİHADA” çağırıyor.

Arınç’a bağlı olan Anadolu Ajansı da bu çirkin olayı fotoğraflarıyla tüm basına anında servis ediyor

Kadının, kahkaha atmasını “İFFETSİZLİK” sayan Arınç, bu caniler için tek söz etmiyor.

O fotoğrafları gören;
IŞİD’in acımasızca kafa kestiğini öğrenen, kadınlara köle muamelesi yaptığını bilen hangi kadın, tüm bunları Silah-Para ile destekleyen Erdoğan’a oy verir?
Kadın-Erkek eşitliğini “YARATILIŞA TERS” olarak gören Erdoğan’a aklı başında hangi kadın oy verir?

-Dengir Mir Mehmet Fırat, AKP kurucusu ve yıllarca AKP Genel Başkan Yardımcılığı yapmıştır. Kâhta-Adıyamanlıdır. Mersin’de geniş narenciye arazileri vardır. Avukattır, ihracatçıdır.

Öz be öz Türk olan Rişvan Aşiretindendir, fakat kendisini Kürt Beyi olarak görür. Adıyaman’da 10-15 bin oya hükmetme yeteneğine sahiptir.
Kökü Türk olan bu çakma Kürt Beyi, kurucusu olduğu AKP’den istifa etti.
Hem ne ediş!

“AKP’yi yolsuzlukla mücadele edelim diye kurduk. Ama şimdi AKP, yolsuzluğu teşvik eden bir yapıya dönüştü” dedi.
Fırat, demek istiyor ki; AKP, tepeden tırnağa yolsuzluğa hırsızlığa batmış bir durumdadır. AKP’ de bu yapıya uymayana, yani namuslu olana yer yoktur.
Hadi bana eyvallah…

Şimdi Fırat’ ın her şerefli insan gibi yapması gereken, bildiği yolsuzlukları basına ve yargıya taşımasıdır.

Hangi NAMUSLU Türk Vatandaşı, evine ekmeğini helal yoldan götüren hangi Müslüman, çoluğu-çocuğuyla milyarlarca Dolar ile oynayan Erdoğan’a oy verecek? Söyler misiniz bana?

Anlaşıldığına göre, Bülent Arınç ve AKP’nin yağma düzeninden yemlenmesi kesilenler önümüzdeki günlerde konuşmaya devam edecek. Onlar konuştukça sisler dağılacak ve AKP’ nin gerçek yüzü ortaya çıkacak. O zaman Türk Milleti 12 yılda yediği kazığın büyüklüğünü görecek…

Ne demiş atalarımız;
Maymun, yukarıdaki dallara tırmandıkça poposu daha net görünür.
Kötü siyasetçi de, yukarıdaki makamlara tırmandıkça, ayıbı herkes tarafından görünür.

Ha gayret Bülent Arınç, sen de bildiğin yolsuzlukları açıkla, açıkla ve rahatla.

Senin çocukların tek kalemde üstelik peşin olarak 75 Milyon Lira verip, bir gemi alabiliyorlar mı? Senin evinde sıfırlanacak 1 Milyar Avro var mı?

Peki, sen tüm bunları bildiğin halde bu günahları nasıl taşıyacaksın?
Hiçbir insan böyle büyük bir günahı taşıyamaz. Açıkla o zaman!
TOKİ ve İstanbul-Ankara Büyükşehir Belediyelerindeki hırsızlıklarda başla, arkası gelir nasılsa. Denizde kum, bizde AKP yolsuzluk dosyası. Yeter ki sen iste…

Sağlık ve başarı dileklerimle 01 Ağustos 2014

Rifat Serdaroğlu


yorum

Yorumlar kapalı.