1 Erdoğan: ‘Twitter, mwitter kökünü kazıyacağız’

Erdoğan: ‘Twitter, mwitter kökünü kazıyacağız’

0

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin mitinginde konuştu.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

Memleketin her meselesine burnunu sokandan alim olmaz. Şimdi mahkeme kararı çıktı. Twitter, mwitter hepsinin kökünü kazıyacağız. Uluslararası camia şöyle der, böyle der hiç umurumda değil. Herkes Türkiye Cumhuriyeti’nin gücünü görecek.

Meclis’in kapısını bilmeyenler dün ordaydı. Zannettiler  ki Ak Parti gelmeyecek.

CHP Genel Başkanı, yalanda çok mahirdir. Burada da yalanlarını söylemiş gitmiş.  2011 yılında Kılıçdaroğlu “Burada yüzde 40 oy alamazsam istifa ederim” dedi. Ne kadar oy aldı. Yüzde 26. İstifa etti mi? Aradan 3 yıl geçti yeni Bursa’ya geldi. Namus söze veriyor. “Kemal Kılıçdaroğlu” sözü diyor. Bursa, Kemal Kılıçdaroğlu sözünün ne olduğunu çok iyi biliyor.

Eğer biz bu seçimden birinci parti olarak çıkmaksak ben Genel Başkanlığı bırakırım. Benim bir farkım var. Ben bırakırım. Ancak Kılıçdaroğlu birinci parti olmazsa bırakır mı? O zaman bu CHP’ye gönül veren vatandaşlarım kendilerini iktidara getiremeyecek adamın neden peşinden giderler.  Bahçeli…Bildim bileli o partinin başındadır.

Pelsilvanya’ya bir şey hatırlatmak istiyorum. Bu CHP dindarlara tarihleri boyunca zulmetmedi mi.  Ben birilerine Haşhaşi dedim ama bu CHP’de haşhaşi….

Şimdi İstanbul Üsküdar’a bir müftü müsveddesi koymuş, Üsküdar’a müftü gerek diyor. Ya belediyecilik ayrı bir şey. Müftüden belediye başkanı olmaz mı? Olur tabi ama bundan olmaz.

Said-i Nursi’nin izinden gittiğini söyleyen Pensilvanya, CHP ve MHP ile darbe yapmaya çalışıyor.

‘ÇOK MU HOŞLANIYORSUNUZ TİMSAHTAN’

Timsah arenanın inşaatı devam ediyor. Ya buna daha güzel bir isim bulunabilirdi. Çok mu hoşlanıyorsunuz timsahtan. Bursa’nın tarihine yeşiline uygun bir isim olabilirdi.

 

yorum

Yorumlar kapalı.