1 Türk Milleti AKP ve Erdoğan’ı asla ve asla unutmayacak ve hesabını mutlaka soracaktır

Türk Milleti AKP ve Erdoğan’ı asla ve asla unutmayacak ve hesabını mutlaka soracaktır

0

Salı günleri AKP Grup toplantılarında yaşanan kakofoninin yeni bir çeşidini daha yaşadık. Televizyonlara yapılan baskılar o kadar artmış ki, İl Belediye Başkan Adayları tanıtılmasını bile Arap Müziği eşliğinde-görüntülü olarak yayınladılar.

Bu arada Erdoğan’ın tarih cahili olduğu ve kendisinden başka imam tanımadığı bir kez daha ortaya çıktı. Kurtuluş Savaşı Kahramanlarından “Sütçü İmam’ı” , “Sütçü Nine” yapıverdi!

Erdoğan’ın telaşından anlaşılacağı gibi önümüzdeki “Yerel Seçimler” var olup, olmamak mücadelesi olarak geçecek. AKP ve Erdoğan bu seçimlerde her türlü devlet olanaklarını utanmadan yine kullanacaklar.
Ne yaparlarsa yapsınlar, Valileri İl Başkanı-Kaymakamları İlçe Başkanı olarak kullansınlar, Suriyeli kaçakları seçmen yapsınlar, istedikleri kadar gıda-giyecek-beyaz eşya dağıtsınlar, bu defa Türk Milleti o kahredici şamarını bunların suratına indirecek ve tarihin derinliklerine gönderecektir.

Türk Milleti bu seçimlerde şunları düşünerek oy kullanacaktır;
*Türk Milleti, Vatan Savunması uğruna şehit verdiği evlatlarının katillerini besleyip barındıran, katillerin ellerine silah verip çoluk-çocuk, yaşlı-genç demeden insanlarımızın üzerlerine saldırtıp öldüren eşkıya başı eli kanlı
Barzani ile Erdoğan’ın birbirlerine sevdalanıp sıra gecelerinde aşk yaşamalarını asla unutmayacaktır!

*Türk Milleti, 54 bin insanımızın canını alan PKK Narko-Terör örgütünün başı Öcalan’ı, Türk Devleti ile muhatap haline getiren AKP ve Erdoğan’ı asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, Irak’ta 1,5 Milyon Müslümanı öldüren, on binlerce Müslüman kadın ve kıza tecavüz eden işgalci Amerikan Askerleri için, “Sağ salim ülkenize dönmeniz için gece-gündüz dua ediyorum” diyen BOP Eşbaşkanı Başbakan Erdoğan’ı asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, Libya’nın tüm yeraltı-yerüstü zenginliklerinin küresel çetenin eline geçmesinin ve yüzbinlerce Libyalı Müslümanın öldürülmesinin ayakçılığını yapan Erdoğan’ı asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, ABD-Cemaat-AKP ortaklığıyla sahte deliller üreterek Türk Ordusu Komuta Heyetinin yarıdan fazlasının zindanlara atılmasını ve bu rezil oyuna malzeme olan emekli ordu mensuplarını asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, Müslümanların sadaka paralarını dolandırıp bu paraların bir kısmını siyasette, bir kısmını ise metresleriyle kullanan “Sadaka Hırsızlarını” asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, İsviçre Bankalarında milyarlarca dolarlık 8 tane hesabı bulunanı da, Türk Milletini Uluslararası Tefecilere kurban ettirenleri de asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, gencecik çocuklarımızı polislere öldürten, gözlerini çıkartan, işkenceye tabi tutan zalimleri asla unutmayacaktır.

*Türk Milleti, ellerinde kan, ekonomilerinde haram, iktidarında zulüm olan AKP ve Erdoğan’ı asla ve asla unutmayacak ve “Sandık” önüne geldiğinde hesabını mutlaka soracaktır.

Anasından her er doğan, delikanlı olmuyor ki, Türkiye’nin şansına da böyle çakma bir er doğan düştü. Yetti artık, badem takımı Türkiye’nin geleceğini karartmak üzere, süpürün deliğe!

Sağlık ve başarı dileklerimle 27 Kasım 2013
Rifat Serdaroğlu

 

 

yorum

Yorumlar kapalı.