1 Said-i Kürdi’den Can Paker’e

Said-i Kürdi’den Can Paker’e

0

 

Eski Bakanlarımızdan Sayın Kamran İnan, “Türkiye toprakları kadar bol miktarda hain yetiştiren başka toprak bulamazsınız” der. Aynen katılıyorum.

 

Cumhuriyeti kuran Atatürk ve arkadaşlarını rahmet -minnet – şükranla anıyorum.
1. Dünya Savaşının mağlubu Osmanlı, emperyalist devletlerin hücumuna uğramış, ülke pay edilmiş, Sevr denilen boyunduruk boynumuza geçirilmiş durumdayken, içerde “mandacıların” ihanetlerine rağmen Atatürk ve arkadaşları Kurtuluş Savaşını başlatıp zaferle sonlandırdılar.
Modern Türkiye Cumhuriyeti Devletini kurdular.

 

Cumhuriyet kurucuları paramparça olmuş bu ahaliden, bir “Millet” çıkarma gayretine girdiler. Hep birleştirici-bütünleştirici oldular. Hem yıkılmış-yakılmış bir ülkeyi imar etmeye gayret ettiler hem de hala dış düşmanların uşaklığını yapmaya devam eden hainlerle boğuştular.

 

Cumhuriyetin Kurucularının amaçları yapmak-birleştirmek olduğu için geçmişin hainlerini, bölücülerini, Cumhuriyet boyunca yapılan silahlı isyanları genç nesillere anlatmadılar.Okullarda ders olarak okutmadılar.
Geçmişe sünger çekip, ekonomik kalkınma mücadelesine, Türk Milletinin eğitimi- zenginleşmesi ve Hür Dünya Milletleri arasında yer alması için çalıştılar.

 

Fakat Türkiye Cumhuriyeti kurulurken İngilizlerden-Fransızlardan yana olan hainler kendi ihanet mikroplarını nesilden nesile aktardılar. Bunun için kutsal dinimiz İslam’ı araç yaptılar. Demokrasinin verdiği özgürlük ortamını kullanıp, demokrasiyi boğmaya çalıştılar.
Bugün Türkiye’nin bölünmesi için ortalıkta fink atan hainlerin tamamına yakını, babalarının-dedelerinin yolundan yürüyen hain tohumlarıdır.

 

Cumhuriyet kurulurken, İngiliz subaylarla Atatürk’e suikast düzenleyen Bedirhan Aşiretinin bugünkü tohumları PKK bayrağı sallamaktadırlar.

 

AKP İktidarının inanç önderlerinden ve Nur Cemaati kurucusu Said-i Kürdi,
PKK yayın organı Güncel Yorum Gazetesinde yayınlanan hatıratında şunu söylemiştir;
“Ben bugün Özgür Kürdistan’ın tohumunu ekiyorum.
O’nu geliştirip büyütün…”

 

Maalesef bu kişiye inanan saf Müslümanlar, uğruna can verdikleri vatanlarına bilmeden ihanet etmişlerdir.

 

Bunların günümüzdeki önderlerinden biri de Can Paker’dir.
Siyonist vurguncu Soros’tan her sene 2 Milyon Dolar para aldığını söyleyen TESEV Başkanı ve Erdoğan’ın Akil İnsanlar Heyetinde yer alan Can Paker, bakın bugün neler söylüyor;
“Ben Tayyip Erdoğan’ı seviyorum. Çünkü Cumhuriyet tarihinde kimsenin başaramadığı iki iş yaptı. Önce Askerleri içeri soktu, peşinden Kürtleri tanıdı.”

 

“Sefarad Yahudi’si” olduğunu söyleyen bu kişinin “Asker Nefretinin” ve “Kürtçülük Aşkının” nereden kaynaklandığını yakın tarihi inceleyenler çok iyi bilirler. Özellikle Siyonizm’in “Büyük Kürdistan” adı ile kurdurmaya çalıştığı ikinci İsrail’in mimarlarının “Mizrahi” denen Siyonizm’in emrindeki
“Kürt Yahudiler” olduğu ve Erdoğan’ın onur konuğu-PKK Hamisi Barzani’nin de bir “Mizrahi” olduğu görülürse, oyun çok net olarak anlaşılır.

 

Barzani ve Can Paker gibiler, meşreplerinin gereğini yapmaya devam edeceklerdir. Önemli olan bizim aydınlarımızın ne yaptığıdır? Türk Milletinin her türlü yokluğa, sıkıntıya katlanarak yetiştirdiği on binlerce Bilim İnsanı niçin gerçekleri kendi milletine anlatmaz?
Niçin meydanı bu Türk düşmanlarına bırakırlar? Vatanı savunmak, doğruları anlatmak, hainlerin yüzlerindeki maskeleri indirip, Türk Milletini bu gafillerin pençesinden kurtarmak bu kadar zor mudur? Türkiye göz göre-göre parçalanırken susanlar, ne zaman konuşacaklar?

 

Ey anlı şanlı Profesörler, eski-yeni siyasetçiler, iş âlemi;
Ey bu toprakları “Vatan” , ay-yıldızlı sancağımızı “Bayrak” kabul eden Türk Aydınları; Görmüyor musunuz? Duymuyor musunuz? Okumuyor musunuz?
BDP denilen Siyasi PKK’nın eşbaşkanı ne diyor;
Atı alan Üsküdar’ı geçti. Suriye’de Kürt Devleti kuruldu. Irak’ta kuruldu. Artık Kürdistan ile komşusunuz, bağırıp durmayın!”
Lafın tamamı aptala anlatılır. PKK’lı demek istiyor ki;
“Sıra Türkiye’de. ABD-PKK-AKP zaten anlaştı. Üç parça tamam, sonra İran var!”
Bu durum sizleri rahatsız etmiyor mu?

 

Türkiye AKP tarafından bilerek ve isteyerek bir “İç Savaşa” doğru götürülüyor.
Böyle bir durumda dahi susan-sinen-korkan kişinin kafasındaki bilginin kime faydası var ki?
Kişide yürek ve vatan sevgisi yoksa bundan böyle bizden uzak olsun.
Ne Mutlu Türküm Diyene ve Türk Demokrasi’si için canını vermeye hazır olanlara…

 

Not: CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu;
Sizde TESEV üyesisiniz. Başkanınızın dedikleri ile sizin fikirleriniz örtüşüyor mu?
Halen TESEV üyesi misiniz? Devam ettirecek misiniz?
Rifat SERDAROĞLU

30 Temmuz 2013

yorum

Yorumlar kapalı.